Zelené Dobrodružství - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis čtyřválcového slotu Zelené dobrodružství

Hlavním motivem online slotu Zelené dobrodružství je ovoce, jde o moderní online slot. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Sazka. Automat Zelené dobrodružství nabídne čtyři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 81 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Zobrazí-li se 1x symbol Multiplier WILD na herním poli, získáváte 2-ti násobek vaší sázky. 

Zelené Dobrodružství Informace o hře
Výrobce Apollo
Typ Výherní automat
Výherní linie 81
Počet válců 4
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 320 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Multiplikátor, Wild, Jackpot, Automatická hra, Rychlé zatočení

Ovládání a hra na automatu Zelené dobrodružství

K velmi vysoké výhře se na automatu Zelené dobrodružství můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Zelené dobrodružství umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 1000 Kč na otočku. Čtyři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 81 výherních možností.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Zelené dobrodružství

Zelene-Dobrodruzstvi

Zelené Dobrodružství je online výherní automat od společnosti Apollo vytvořený speciálně pro české hráče. Tento slot se vyznačuje svou tematikou zaměřenou na přírodu a ekologii, která je prezentována skrze detailní grafiku a akustický doprovod. Navíc nabízí mnoho bonusových funkcí, jako jsou zdarma otáčky a multiplikátory, což hráče udržuje v napětí. Hraje se na pěti válcích s 20 výherními liniemi a je vhodná jak pro začínající hráče, tak pro zkušené milovníky automatů. Celkově má Zelené Dobrodružství skvělou hratelnost a nabízí zajímavé možnosti pro výhry.

Hrát