Vesmírná výprava - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Vesmírná výprava – recenze online slotu

Moderní online sloty reprezentuje slot Vesmírná výprava, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Hrací automat Vesmírná výprava nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 27 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč.

Vesmírná výprava Informace o hře
Výrobce Apollo
Typ Výherní automat
Výherní linie 27
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 85 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce, Vesmír
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Vesmírná výprava

Zábava při hraní online výhernímho automatu Vesmírná výprava je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild. Jako každý moderní online výherní automat i Vesmírná výprava umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Výherních možností na online automatu Vesmírná výprava je celkem 27 a to na třech válcích a třech herních řadách.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Vesmírná výprava

Vesmírná výprava

Vesmírná výprava od Apollo je skvělá hra, která vás zavede na vesmírnou dobrodružství s řadou skvělých funkcí. Grafika a zvuková stopa jsou nadprůměrné, což přispívá k celkové senzační zkušenosti při hraní. S bonusovými koly, scatter symboly a vysokými multiplikátory, tato herní automat nabízí spoustu šancí na výhru. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, Vesmírná výprava od Apollo je jistě stojí za to vyzkoušet.

Hrát