The Mysterious of Nile - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu The Mysterious of Nile

Online Automat The Mysterious of Nile se symboly Egypta se řadí mezi moderní online sloty. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma. 9 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 450 Kč.

The Mysterious of Nile Informace o hře
Výrobce BetInsight
Typ Výherní automat
Výherní linie 9
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 94 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 450 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Egypt
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Jak se hraje automat The Mysterious of Nile?

Z vysoké výhry se na automatu The Mysterious of Nile můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu The Mysterious of Nile umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 450 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 9 výherních variant.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Synottip

    300 Kč za vytvoření a ověření účtu plus 100% bonus za první vklad až do 50 000 Kč a až 300 volných zatočení zdarma

    V internetovém casinu sázkové kanceláře Synottip získá každý nový hráč 500 korun za vytvoření a ověření účtu. Dále lze získat 100% bonus až do výše 50 000 Kč za první provedený vklad. Dále může každý nově příchozí získat až 300 volných zatočení zdarma.

The Mysterious of Nile

The-Mysterious-of-Nile

Online slot hra "The Mysterious of Nile", vytvořená společností BetInsight, je okouzlující a dobrodružná hra, která hráče zavede do krás starověkého Egypta. Tento online slot se vyznačuje vynikající grafikou, velmi detailními symboly a autentickou atmosférou starověkého Egypta. Jeho funkcionalitu navíc oživují různé bonusové hry a speciální funkce. Na tomto slotu si můžete užít opravdové napětí a zábavu, a to přímo z pohodlí vašeho domova. BetInsight má na kontě mnoho kvalitních online slotů, ale "The Mysterious of Nile" je určitě jedním z jejich nejlepších počinů.

Hrát