Amazing Stars - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Amazing Stars

Online výherní automat Amazing Stars se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Za čtyři symboly Scatter v herním poli vyhrajete  15x vloženou částku. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma. 5 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč. 

Amazing Stars Informace o hře
Výrobce Novomatic
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 3
Počet řad 5
RTP 92 - 94 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 500 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání online automatu Amazing Stars

Z vysoké výhry se na automatu Amazing Stars můžete radovat také díky symbolům Scatter a Free-Spin. Amazing Stars, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. 

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Amazing Stars

Amazing-Stars-uvodni

Amazing Stars od společnosti Novomatic je průměrný slot s jednoduchým grafickým provedením a hratelností. Hra je vhodná pro hráče, kteří mají rádi klasické ovocné automaty a preferují jednoduché hry bez složitých bonusových funkcí. Pro hráče, kteří hledají více akce a výherních možností, by však mohl být slot Amazing Stars příliš jednoduchý a omezený.

Hrát