Retro Rush - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Retro Rush

Výherní automat Retro Rush se řadí mezi moderní online výherní automaty s ganksterskými symboly. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma. 30 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 4,5 až do 225 Kč. 

Retro Rush Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 4,5 Kč
Max. sázkat 225 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Dobrodružství
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Retro Rush

Nečekanou výhru mohou na automatu Retro Rush umožnit také symboly Wild a Scatter. Na moderním online výherním automatu Retro Rush můžete spustit auto-spin a vsadit od 4,5 Kč až do výše 225 Kč na jedno otočení. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Retro Rush

Retro-Rush-uvodni

Grafické provedení a zvukové efekty jsou v Retro Rush dobře provedené a přispívají k celkové atmosféře hry. Zároveň je slot optimalizován pro hraní na různých zařízeních, včetně mobilních telefonů a tabletů, což umožňuje hráčům si užívat zábavu kdykoliv a kdekoli.

Hrát