Morgana Megaways - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Morgana Megaways – recenze

Výherní automat Morgana Megaways se řadí mezi moderní online výherní automaty s symboly fantasy. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Slot Morgana Megaways nabídne šest válců a na nich sedm řad které dohromady poskytnou až 117649 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 960 Kč. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští deset Free Spinů.

Morgana Megaways Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 117649
Počet válců 6
Počet řad 7
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 960 Kč
Max. výhra 446 742 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild (Wild), Automatická hra, Rychlé zatočení

Ovládání online výherního automatu Morgana Megaways

Z vysoké výhry se na automatu Morgana Megaways můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild. Jako každý moderní online výherní automat i Morgana Megaways umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 960 Kč. Výherních možností na online automatu Morgana Megaways je celkem 117649 a to na šesti válcích a sedmi herních řadách.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Morgana Megaways

Morgana-Megaways-uvodni

Morgana Megaways je zajímavý a dynamický slot, který vás bude držet ve střehu. Díky funkci Megaways se můžete těšit na různé kombinace a vysoké výhry. Celkově hodnocení tohoto slotu od iSoftBet je pozitivní a pokud jste fanoušky Megaways automatů, určitě si ho nechte ujít.

Hrát