Lava Lava - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Lava Lava – recenze online výherního automatu

Moderní výherní automat Lava Lava jehož hlavním motivem jsou Indiáni. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Sazky. 15 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 50 Kč. 

Lava Lava Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 90 - 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 50 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Aztékové
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Hraní výherního automatu Lava Lava

K velmi vysoké výhře se na automatu Lava Lava můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Lava Lava je moderním online automatem s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. 15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Lava Lava.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Lava Lava

Lava-Lava-uvodni

Automat Lava Lava od společnosti Thunderkick je poutavým a zábavným slotem s tropickou tematikou. Nabízí atraktivní grafiku, různé bonusové funkce a šanci na zajímavé výhry. Pokud máte rádi exotické prostředí a hledáte slot s unikátním herním zážitkem, Lava Lava je skvělou volbou.

Hrát