Golden Gallina - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Golden Gallina

Hlavním motivem online Automatu Golden Gallina jsou zvířata, jde o moderní online výherní automat. Žolíkový symbol Wild zastupuje jakýkoliv herní symbol. Automat Golden Gallina má tři hrací řady a pět válců na kterých je 243 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,3 a maximum je 30 Kč. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x,  spustí osm Free Spinů.

Golden Gallina Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 243
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 0,3 Kč
Max. sázkat 30 Kč
Max. výhra 169 005,6 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Hraní výherního automatu Golden Gallina

Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Golden Gallina také díky symbolům Bonus a Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Golden Gallina umožní využít rozpětí sázek od 0,3 až do 30 Kč na otočku. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 243 výherních možností.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Golden Gallina

Golden-Gallina-uvodni

Grafika a design slotu Golden Gallina jsou světlé, barevné a příjemné. Symboly jsou vtipně animované a zahrnují různá zvířata jako kuřata, prasátka, krávy a další. Hratelnost je jednoduchá a snadno srozumitelná, což jej činí vhodným pro hráče všech úrovní. Pokud hledáte zábavný a nenáročný slot s příjemnou tematikou farmy, může být Golden Gallina pro vás skvělou volbou.

Hrát