Eternal Lady - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Eternal Lady – recenze online slotu

Eternal Lady je výherní automat se symboly Číny, jde tématem o klasický online automat. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 8 otočení zdarma. Slot Eternal Lady má tři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 3 a maximum je 240 Kč.

Eternal Lady Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 50
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 240 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Orient
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Ovládání online slotu Eternal Lady

Nečekanou výhru mohou na automatu Eternal Lady umožnit také symboly Wild a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Eternal Lady umožní nastavit rozpětí sázky 3 až 240 Kč na otočku. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 50 výherních možností.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Eternal Lady

Eternal-Lady-uvodni

Eternal Lady je skvělý slot od společnosti Playtech, který nabízí poutavé grafické provedení, zajímavé bonusové funkce a šanci na výhru progresivního jackpotu. Pokud máte rádi orientální tématiku a hledáte zábavnou a lukrativní hru, určitě vyzkoušejte Eternal Lady.

Hrát