Doggy Riches Megaways - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Doggy Riches Megaways

Doggy Riches Megaways se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Slot Doggy Riches Megaways to je šest válců a sedm hracích řad. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 120 Kč nabízí až 117649 výherních linií. Zobrazí-li se 2x symbol WILD na herním poli, získáváte 10 zatočení zdarma.

Doggy Riches Megaways Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 117649
Počet válců 6
Počet řad 7
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 120 Kč
Max. výhra 21 470,4 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Hraní výherního automatu Doggy Riches Megaways

Překvapivé výhry mohou na slotu Doggy Riches Megaways přinést také symboly Bonus a Wild. Samozřejmě na online slotu Doggy Riches Megaways můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 120 Kč na jednu otáčku. Sedm hracích řad v kombinaci se šesti válci poskytnou až 117649 výherních variant.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Doggy Riches Megaways

Doggy Riches Megaways uvodni

Doggy Riches Megaways od výrobce Red Tiger je skvělá online výherní automatová hra, která uchvacuje svou zábavnou tématikou a velkorysými bonusy. Akce na šesti válcej s až 117 649 způsoby výhry je rychlá a nadchne jak začínající, tak zkušené hráče. Grafika je kreativní a barevná, s roztomilými psími postavičkami a luxusními symboly bohatství. Bonusové funkce, jako jsou bezplatná otočení a multiplikátory, nabízejí skvělou příležitost k velkým výhrám. Hra je optimalizovaná pro hraní na jakémkoli zařízení a přináší hodiny zábavy. Velmi doporučuji vyzkoušet Doggy Riches Megaways od Red Tiger.

Hrát