Bombs - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Bombs

Online výherní automat Bombs s pirátskými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 6 Kč a maximum je 750 Kč. Hrací pole má sedm řad a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií.

Bombs Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 7
RTP 97 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 750 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Piráti
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Bombs

Dostat se k překvapivé výhře na automatu Bombs můžete také díky symbolu Wild. Na moderním online automatu Bombs můžete spustit auto-spin a vsadit od 6 Kč až do výše 750 Kč na jedno otočení. Na online slotu Bombs je pět válců a sedm herních řad, které nabízejí až 20 výherních kombinací. 

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Bombs

Bombs-uvodni

Online automatová hra Bombs od společnosti Playtech je vynikající volbou pro fanoušky námořních bitev a výbušnin. Tato hra nabízí 5 válců s 20 výherními liniemi a přináší vzrušující herní zážitek plný nečekaných obratů. Díky vysokému RTP okolo 96% a poutavým bonusovým funkcím, jako jsou náhodné bomby, které přinášejí různé výhry, nabízí Bombs šance na velké výhry. Grafika je detailní a atraktivní, zvukové efekty doplňují námořní téma. Hra Bombs od společnosti Playtech je nezpochybnitelně stojí za vyzkoušení.

Hrát