Big Fin Bay - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Big Fin Bay – recenze

Online Automat Big Fin Bay se symboly mořského světa se řadí mezi moderní online sloty. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Bonus, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 6 otočení zdarma. Tento slot se šesti válci a sedmi hracími řadami nabídne 5040 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 25 Kč.

Big Fin Bay Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 5040
Počet válců 6
Počet řad 7
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 25 Kč
Max. výhra 376 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Moře
Speciální vlastnosti Wild, Scatter (Bonus), Automatická hra

Hra a ovládání online slotu Big Fin Bay

Výhry na online automatu Big Fin Bay vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Samozřejmě na online výherním automatu Big Fin Bay můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2,5 až 25 Kč na jednu otočku. Na výherním automatu Big Fin Bay je šest válců a sedm herních řad, které nabízejí až 5040 výherních kombinací.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Big Fin Bay

Big-Fin-Bay-uvodni

Online slot Big Fin Bay od výrobce Thunderkick je vysoce ceněný pro své atraktivní funkce a poutavý design. Tento rybářský motiv založený na vodních dobrodružstvích nabízí hráčům až 15 040 způsobů, jak vyhrát. Grafické zpracování je dechberoucí, doprovázené klidnou hudební stopou, která dokáže udržet hráče v napětí. Je plný bonusových funkcí a rozšiřujících se válců, které zvyšují šance na výhru. Velký důraz je kladen také na mobilní hraní, což je skvělá zpráva pro všechny, kteří si rádi užívají dobrodružství na cestách. Thunderkick se opět ukázal jako výrobce, který se zaměřuje na kvalitu a inovace.

Hrát